Києвом сьогодні керують ті ж люди, які були за Черновецького, – Дубінський

Олександр Дубінський Скріншот відео

Нардеп назвав прізвища "реальних управителів" столиці

Віталій Кличко не є, по суті, мером Києва і не ухвалює ключові рішення, які і визначають те, що відбувається в Києві. Це ухвалює низка реальних управителів міста.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Влада намагається зацементувати те, що відбувається в Києві. Я кажу насамперед про Вiталiя Володимировича Кличка, як ширму всього, що відбувається, і реальних управителів міста. Тому що Кличко не є, по суті, мером і, чесно кажучи, мені здається, це вже для всіх очевидно, не ухвалює ключові рішення, які і визначають те, що відбувається в Києві. Визначає це Денис Комарницький", – заявив Олександр Дубінський.

Нардеп продовжив: "Крім Комарницького, його бізнес-партнером є дехто Сергій Кучер і дехто Степан Черновецький, син того самого Леоніда Михайловича Черновецького. І коли ми з вами говоримо, називаємо прізвища Кличка, Тищенка, ми повинні насправді розуміти, що це все дурниці. Чому? Тому що насправді Києвом сьогодні керують ті ж самі люди, які управляли ним за Черновецького. Це ті самі люди, які перебувають у середньому менеджменті, який контролює всі комунальні підприємства міста Київ, через які йдуть 20% бюджету. Це приблизно 14 млрд грн в рік просто "відкатами" через комунальні підприємства, через які освоюється бюджет Києва. Це ті ж самі люди, які сьогодні розподіляють всі будівельні потоки. Це Ніконови, це ті ж Черновецькі, це ті ж Кучери, це ті ж Комарницькі, Непопи та інші хлопці, які сьогодні контролюють всі будівництва. Микитась, до речі, серед них".

Новини за темою: Наступного пленарного тижня Рада може розглянути два питання, пов’язані з місцевими виборами, – Мокан

Нагадаємо, раніше народний депутат Олександр Дубінський заявляв, що праймеріз партії "Слуга народу" на вибори міського голови Києва відбуватимуться у чотири етапи.

Читайте також: "У "Слузі народу" розповіли, коли будуть оприлюднені результати праймеріз на посаду мера Києва".

Loading...