live

КВУ заявив про реєстрацію клонів проти кандидата Світличної на 179 окрузі

Юлія Світлична. Фото: УНІАН

У 179 виборчому окрузі на Харківщині з'явився кандидат-клон Юлії Світличної – Яна Світлична.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив генеральний директор "Комітету виборців України" Олексій Кошель на своїй сторінці у Фейсбук.

Він повідомив, що за наявною у нього інформацією на 179 окрузі вже відроджується технологія "клонів".

"Після оголошення про участь у виборах екс-глави Харківської ОДА Юлії Світличної відразу ж з'явилася інша кандидатка, яка має однакове з нею співзвучне прізвище та ім'я. На сайті НАЗК вже опубліковано декларацію кандидата-клона – Яни Світличної", – написав Кошель.

Він нагадав, що під час минулих парламентських виборів влітку 2019 року влада постійно заявляла про велику кількість "двійників", які атакували її кандидатів.

"Зараз точно таку ж технологію вона застосовує вже до своїх опонентів. Комітет виборців України звертає увагу Центральної виборчої комісії на неприпустимість практики нечесної боротьби на виборах, можливих спроб маніпуляцій з метою впливу на результати голосування і необхідності забезпечення демократичного та прозорого виборчого процесу", – зазначив Кошель.

Він також висловив занепокоєння, що напередодні місцевих виборів 179-й округ можуть перетворити в чергову майданчик для відпрацювання політичних технологій за зразком 205-го чернігівського округу або виборів міського голови Мукачева у 2004-м.

На думку генерального директора КВУ, зараз все залежить виключно від влади.

"Чекаємо завершення реєстрації і вважаємо кількість двійників у бюлетені", – резюмував Кошель.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія 16 січня оголосила про початок виборчого процесу проміжних виборів народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 179 у Харківській області. Вибори призначені на неділю, 15 березня 2020 року.

Loading...