Кузьмін: Зеленський хоче озброїти НАБУ танками, літаками і підводними човнами

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський хоче озброїти Національне антикорупційне бюро танками, літаками і підводними човнами. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

"Зеленський хоче озброїти НАБУ танками, літаками і підводними човнами. В Раду поданий законопроєкт. Що це: божевілля чи державна зрада, некомпетентність чи підготовка до військового перевороту? Дивіться, пишіть, поширюйте цю інформацію: Зеленський вирішив наділити НАБУ правом використовувати у своїй роботі військову (!) техніку, а також купувати військову техніку і, увага (!) – її розробляти. Уявляю собі НАБУшників, які висуваються на черговий обшук, в бойових літаках, танках і підводних човнах. З системами "Град", "Джевелінами" в протигазах і в ОЗК. Так, і обов'язково в тактичних шкарпетках, куплених у фігурантів справ, які розслідує НАБУ. Запитайте, про що це я? Я про те, що в порядку денному Ради з'явився законопроєкт "Слуги народу" N 2398-д, яким передбачено все перелічене вище", - зазначив політик.

При цьому нардеп згадав про сьогоднішнє свято - День прийняття Декларації про державний суверенітет.

"Зі святом, дорогі українці, з Днем прийняття Декларації про державний суверенітет! І Вас, дорогий Володимир Олександрович Зеленський, зі святом! І окреме привітання посольству США в Україні! Знімаю капелюха... Слава Україні!" - резюмував Кузьмін.