Кузьмін: Влада відмовилася розкрити правду, "Опозиційна платформа - За життя" починає самостійний збір інформації про баклабораторії США в Україні

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Влада відмовилася розкрити правду про американські бактеріологічні лабораторії в Україні, тому "Опозиційна платформа - За життя" починає самостійний збір інформації. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Це ж якими потрібно бути нікчемами, щоб приховувати від свого народу інформацію про американські бактеріологічні лабораторії і про досліди, які там проводяться?! Для тих, хто не знає: депутати ОПЗЖ направили президентові, прем'єру, міністру охорони здоров'я та керівнику СБУ кілька депутатських запитів з вимогою оприлюднити інформацію про роботу американських баклабораторій в Україні. Всі ці державні, так би мовити, діячі проігнорували законні вимоги нардепів і відмовилися відповідати на наші запити. І це при тому, що в одному з них ми вимагали підтвердити або спростувати інформацію ЗМІ про незаконне використання однієї з таких лабораторій вентиляційних повітроводів дитячого садка, розташованого поруч...", - зазначив політик.

При цьому Кузьмін підкреслив, що довелося направити спікеру Ради Дмитру Разумкову вимогу про складання протоколів про адмінправопорушення та про направлення до суду справ проти згаданих вище чиновників для публічного розгляду. 

"Що ще додати? Це не влада — це організована злочинна група, а населення України для них — біомаса для безкарного проведення дослідів з бойовими вірусами! І останнє. За наявною інформацією, влада все ж відреагувала на наші звернення звичним для злочинних режимів способом: генпрокурор Венедіктова дала вказівки "знайти" (читай, сфабрикувати) які-небуть підстави для притягнення до кримінальної відповідальності і, залякавши "підозрами", змусити "забути" про американські біологічні лабораторії", - зазначив він.

Політик звернувся особисто до генпрокурора: "Шановна мадам Венедіктова! Ми доведемо до кінця тему американських біологічних лабораторій чого б нам це не коштувало. Зараз ми зайняті підготовкою відповідного звернення в ООН і до керівництва США, так що не намагайтеся нам перешкодити. Вам краще зайнятися своїми безпосередніми обов'язками і:

1. Дати правову оцінку подіям у Києві 2014 року, в т. ч. масовим вбивствам на Майдані, неконституційному захопленню влади групою змовників на чолі з Порошенком і використанню ними армії проти свого народу на Донбасі.

2. Розслідувати корупційні дії в Україні віцепрезидента США Байдена і компанії "Бурісма".

3. Розслідувати факти незаконного втручання України в американські вибори.

4. Розслідувати факти корупції та державної зради Порошенка і його найближчого оточення.

5. Розслідувати діяльність американських біологічних лабораторій в Україні.

6. Розслідувати факти корупції глави ОПУ Єрмака і його брата, оприлюднені нардепом "Слуги народу" Леросом.

7. Розслідувати факти мародерства на закупівлі засобів захисту від коронавірусу представниками фракції "Слуга народу" та МОЗ України.

8. Розслідувати масові розкрадання озброєння і боєприпасів на військових складах, а також факти навмисного підпалу цих складів з метою приховати недостачу.

9. Розслідувати масову фабрикацію кримінальних справ проти опозиції генпрокурорами Луценка, Шокіним, Яремою та Махницьким, які діяли в інтересах Порошенка і його найближчого оточення.

10. Розслідувати справу про організаторів і замовників вбивств Бузини і Шеремета".

Кузьмін підкреслив, що це далеко не повний список найважливіших справ, відповідальність за які цілком і повністю лежить на генпрокурорі.

"А ще пропоную мадам Венедіктовій подумати над тим, що незаконне звільнення раніше поновленого судом на посаді прокурора Києва Юлдашева є злочином, як злочинами є і недекларування нею нерухомого майна та коштовностей (квартира, годинники тощо), так і втручання в діяльність народних депутатів, що підняли тему американських баклабораторій в Україні", - додав політик.

При цьому всіх, хто готовий надати депутатській групі додаткову інформацію про діяльність американських бактеріологічних лабораторій в Україні, Кузьмін попросив звертатися до депутатів "Опозиційної платформи - За життя" будь-яким зручним для них способом, в т. ч. і через ФБ.

Раніше повідомлялося, що голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук і народний депутат України Ренат Кузьмін направили депутатський запит до прем'єр-міністра України Денису Шмигалю, голові МОЗ Максиму Степанову і міністру оборони Андрію Тарану з вимогою відповісти на питання, пов'язані з діяльністю американських біолабораторій на території України.