Кузьмін: Влада "натравила" на "Опозиційну платформу – За життя" радикалів і спецслужби

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук надіслав президентові листа, в якому вимагав звернути увагу на ключові проблеми країни. Але у відповідь Володимир Зеленський натравив на "Опозиційну платформу – За життя" та її лідера радикалів і спецслужби.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Політик зауважив, що заявою із звинуваченнями на адресу партії "Опозиційна платформа – За життя" президент Володимир Зеленський відповів на лист, який голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук раніше надіслав голові держави.  

"Я нагадаю, що лідер "Опозиційної платформи – За життя" звернувся з відкритим листом до президента Зеленського, в якому вимагав звернути його увагу на три проблеми: припинення війни на Донбасі, припинення насильницької українізації та створення сильної команди професіоналів для управління країною. Віктор Медведчук також просив Зеленського звернути увагу на захист російськомовних людей. І що ми бачимо у відповідь? У відповідь президент Зеленський натравив на "Опозиційну платформу – За життя" та її лідера радикалів і спецслужби", – сказав Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Кузьмін: Потрібно створити міжнародну слідчу групу для розслідування злочинів іноземних агентів та української влади

Політик підкреслив, що за останній рік на офіси "Опозиційної платформи – За життя" було скоєно більше 30 нападів, а після звернення Медведчука до Зеленського в офіс "Опозиційної платформи – За життя" у Полтаві кинули гранату. Кузьмін також нагадав, що в плані роботи СБУ за минулий рік, який був у вільному доступі, також були записи по дискредитації роботи "Опозиційної платформи – За життя". Нардеп переконаний, що це "ланки одного ланцюга".

"І президент Зеленський замість того, щоби втрутитися в ситуацію і присікти це, він навпаки закликає радикалів до нападів на офіси "Опозиційної платформи – За життя", – сказав Ренат Кузьмін й додав, що найближчим часом "Опозиційна платформа – За життя" звернеться до правоохоронних органів щодо вжиття заходів стосовно всіх, хто причетний до такого роду діяльності, та вимагатиме від президента пояснити свою позицію.

Новини за темою: Рабінович про звинувачення Зеленського на адресу "Опозиційної платформи - За життя": Це просто безумство!

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від Володимира Зеленського припинити голослівні звинувачення та політичні переслідування партії та її лідерів. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті політсили.