Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кузьмін: Україна знаходиться під повним іноземним контролем і управлінням

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Україна знаходиться під повним іноземним контролем і управлінням. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін написав на своїй сторінці у Facebook

Наводимо текст повідомлення політика дослівно:

Україна знаходиться під повним іноземним контролем і управлінням. Іноземні шахраї і аферисти з метою особистого незаконного збагачення, вступивши в змову з українськими олігархами, під прикриттям Майдану в 2014 році зробили в Києві збройний державний переворот. Вони захопили ключові пости в державі, взяли під контроль систему державного управління, правоохоронні органи і перенаправили фінансові потоки держави до власних кишень, після чого вивели вкрадене в офшори. Фактично Україна окупована іноземними злочинцями і представниками спецслужб західних держав, які працюють в геополітичних інтересах своїх урядів.

Протягом останніх років нам нав'язали народжену в надрах західних спецслужб чужу українцям псевдонаціональну ідею про те, що Україна - це антиросія і що метою існування української держави є вступ до НАТО і ЄС. Все це призвело до втрати залишків української незалежності і державного суверенітету, тобто до фактичного знищення української держави. На території України в самому центрі Європи безкарно діють секретні військові бактеріологічні лабораторії США, до всіх великих державних підприємств приставлені наглядові ради з представників іноземних спецслужб і їхні агентури, вищі державні чиновники, судді і прокурори призначаються на посади за згодою іноземних посольств і їхніх представників, а ситуація з незаконним функціонуванням в Україні НАБУ і його директора демонструє повну залежність керівництва країни від західних кураторів.

Доводиться констатувати і повну економічну залежність України від західних фінансових інститутів. За офіційними даними Нацбанку України, зовнішній борг України становить 123 млрд доларів, при цьому дохідна частина бюджету 2021 року становить приблизно 38 млрд доларів США, з яких майже 70% доходів планується взяти в борг у іноземних банків. При цьому Захід шантажує Україну скасуванням безвізу і ненаданням нових кредитів, нав'язуючи свої, явно невигідні і принизливі для України умови для продовження співпраці.

Українська влада зробила все, щоб обіцяний мир на Донбасі так і не настав. Мінські переговори фактично зірвані. Активізація націонал-радикалів, тиск на ЗМІ, переслідування опозиціонерів, політично мотивоване кримінальне переслідування опонентів влади стали елементами внутрішньої політики правлячого режиму. Фактично Зеленський і його команда стали послідовними продовжувачами злочинної політики Порошенка, а, значить, ніяких змін на краще при Зеленському не буде: ми всі опинилися обдуреними новою політичною командою, яка насправді виявилася старою, котра дискредитувала себе командою Порошенка. Після того, як вони вичавлять з України все соки і для того, щоб замести сліди своїх злочинів, вони знищать країну і втечуть за кордон. Вони розірвуть Україну на частини і продадуть її залишки тим, хто заплатить більше.

Для порятунку Батьківщини ми, перш за все, повинні звільнитися від зовнішнього управління, від цієї сучасної форми рабства. І першим кроком для цього повинні стати місцеві вибори. Ми не повинні дати можливості тандему Зеленського-Порошенка виграти. Потрібно обов'язково прийти на вибори і проголосувати проти них. Після цього добиватися дострокових парламентських і президентських виборів. Потрібно об'єднатися в боротьбі проти злочинців, які нищать країну. Разом ми обов'язково переможемо і наведемо в країні порядок!