Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кузьмін: Україна обирає політику замість економіки

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Україна обирає політику замість економіки. Такий висновок робить народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" на своїй сторінці у Facebook.

"Українська влада в період світової кризи, викликаної епідемією, продовжує жертвувати економічними інтересами в політичних цілях. При цьому політичний вектор, обраний владою, не дає ніяких переваг Україні та веде до втрати суверенітету і незалежності", - зазначив політик.

На його думку, влада Зеленського не знає, як управляти країною, і на догоду прозахідного вектора жертвує економікою України, свариться з Білоруссю, провокує Росію, здає економічні інтереси Євросоюзу.

"Що ж приніс нам прозахідний вектор? Захист від Росії? Ні, Крим і Донбас не повертаються, а Росія, бачачи на своїх кордонах війська та стратегічні літаки НАТО, виправдовує будівництво військових баз в Криму та свою підтримку Донбасу як захист своїх кордонів.

Може з України вирішили зробити зразково-показову вітрину західних реформ? Ні, інвестиції в країну припинилися, а з України просто викачуються ресурси.

Може за допомогою західних фахівців українська влада перемогла корупцію? Ні. Західні фахівці з корупцією не борються, а очолюють її, допомагаючи іноземним аферистам виводити ресурси з України.

Прозахідний вектор руйнує Україну, а останні заяви Борреля доводять, що Україну навмисне доводять до банкрутства, щоб забрати за борги землі та підприємства. Влада просто здає інтереси країни західним партнерам, оскільки бере участь у грабежі й управляти країною не збирається.

Команда Зеленського замість того, щоб рятувати країну, стала грабувати її за схемами Порошенка, взяла на озброєння ідеологію та риторику колишньої влади й остаточно обрушила свій авторитет в очах народу", - зазначає Кузьмін.

За його словами, тільки команда ОПЗЖ і Віктор Медведчук здатні відстояти інтереси країни, і саме тому на них системно виливаються тонни брехні та дезінформації.

"Але правду приховати неможливо. І цю правду дуже не любить нинішня влада. Тим більше, що цю правду народ все більше починає розуміти. Країні потрібні державники, які врятують країну від розграбування і розвалу", - резюмував він.