Кузьмін: Тернопільська облрада заступилася за депутата Яциковського, якого підозрюють у розпалюванні національної ворожнечі

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Тернопільська обласна рада заступилася за депутата Богдана Яциковського, якого підозрюють у розпалюванні національної ворожнечі та ненависті щодо ставлення до громадян, які відносять себе до російської та єврейської нацменшини. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Тернопільська обласна рада звернулася до президента Зеленського з вимогою вжити дієвих заходів до мене, депутата ОПЗЖ, з метою "припинити тиск" на депутата Яциковського, який виспівує нацистські куплети. "Тиск" на думку Тернопільської ради, "чиниться" мною шляхом звернення до суду із заявою про притягнення "автора і виконавця" куплетів під назвою "Ж*д перед повішенням" до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі", - зазначив політик.

У зв'язку з цим Кузьмін додав, що у нього виникло два запитання.

"1. Чи відомо депутатам облради, що куплетист виконував пісню "Жид перед повішенням", а зовсім не "Черемшину", як хочуть представити його земляки?

2. Як президент Зеленський буде "припиняти тиск", який я здійснюю: доручить Венедіктовій посадити мене у в'язницю або доручить Баканову мене "вивезти в Чечню..."?" - написав він.

"Дорогий Ви наш, Володимире Олександровичу, час би вже вам почати виконувати свої президентські обов'язки, Ви ж Гарант Конституції!" - підсумував нардеп.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва зобов'язав Національну поліцію почати розслідування за фактом розпалювання держслужбовцем Богданом Яциковським національної ворожнечі і ненависті до громадян, які відносять себе до російської та єврейської нацменшин. Ініціатором прохання був народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.