Кузьмін: Суд зобов'язав Венедіктову порушити справу за інформацією Жванії про підготовку держперевороту

За словами нардепа, Зеленському потрібно скористатися цим шансом, адже він сам ризикує потрапити на лаву підсудних

Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що Печерський суд зобов'язав генпрокурора Ірину Венедіктову порушити справу за інформацією Жванії про підготовку державного перевороту і встановив судовий контроль за виконанням свого рішення. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Публікую рішення суду по моїй заяві. Як бачите, Печерський суд угледів достатньо підстав для порушення справи за інформацією Жванії про підготовку державного перевороту восени 2020 року", - розповів Кузьмін.

Також він нагадав, що в своєму відеозверненні Жванія докладно розповів про діяльність злочинного співтовариства, очолюваного Порошенком, і про те, що восени цього року злочинцями готується силове зміщення Зеленського.

"До речі, вчорашню пресконференцію Турчинова і Луценка цілком можна розцінювати як початок спецоперації із захоплення влади. Шкода, що підстав для розслідування справи не побачила генпрокурор Венедіктова, що ж, тепер буде працювати, виконуючи рішення суду", - додав нардеп.

Кузьмін зауважив, що це рішення примітне і відрізняється тим, що суд встановив контроль і зобов'язав генпрокурора не просто зареєструвати кримінальне провадження та почати розслідування, але і протягом 24 годин повідомити про це суд, який постановив рішення.

"Дуже сильний хід! Браво, Печерський суд! Якщо Зеленський не скористається цією можливістю і не відправить змовників за ґрати, він може і сам опинитися на лаві підсудних. Це в кращому випадку. Вони ж його точно не пошкодують", - підсумував Кузьмін.