Кузьмін: Спецслужби не повідомляють Зеленському про підготовку до держперевороту через можливу змову

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Українські спецслужби не доповідають главі держави Володимиру Зеленському про підготовку до держперевороту, через те що самі можуть брати участь в даній змові. Таку думку висловив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін в ефірі телеканалу NEWSONE.

За його словами, якщо з'являється інформація про підготовлюваний державний переворот, то її необхідно обов'язково перевіряти.

"От якщо є інформація про підготовлюваний державний переворот - то це сенсаційна заява, це скандал! У країні з усіх прасок повинна звучати ця інформація. Потрібно обговорювати все. А у нас тиша, взагалі тиша, ніби й не було цієї заяви... Зараз нардеп колишній каже, що готується державний переворот, каже, що у нього є підтверджуючі документи та він готовий розповісти, як це... А у нас тиша", - зазначив Кузьмін.

Політик звернув увагу, що заяви колишнього народного депутата Давида Жванії ніяк не перевіряються. На них також не реагує і президент Володимир Зеленський.

"Він (Жванія, - ред.) каже, що беруть хабарі, що СБУ приховує від президента цю інформацію. І знову ж тиша. Ні прокурор, ні керівники спецслужб, ні розвідники, ніхто президенту не доповідає цього. Президент не зібрав екстрене засідання Ради Безпеки, силовиків і громадськість. Не провів якісь зустрічі й не дав доручення розслідувати. Зрештою, цього Жванію хоча б допитали? Документи його взяли, подивилися. Він каже, що в Туреччині Порошенко веде підготовку до держперевороту", - розповів Кузьмін.

На його думку, українські спецслужби повинні впритул зайнятися даним питанням і розслідуванням заяви про підготовлюваний державний переворот. Однак існує ймовірність, що оточення Зеленського працює проти нього самого.

"Вони повинні займатися ось цим, а вони цього не роблять. Чому? Може, в оточенні Зеленського зрадники? Може, вони теж разом з Порошенком. Може, вони за гроші Порошенка працюють проти Зеленського? Може, вони просто його занурили в інформаційний вакуум і кажуть, який він хороший, що 73% не дадуть його в образу? А насправді готуються до його повалення?" - підсумував він.