live

Кузьмін: Призначення раніше судимого Кузнєцова в ТКГ – це неприпустимо

Телеканал ZIK

Геннадій Кузнєцов раніше судимий за військовий злочин

Призначення раніше судимого Геннадія Кузнєцова в робочу підгрупу з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи нічого доброго не дасть.

Про це заявив під час брифінгу у кулуарах ВРУ, який транслював телеканал ZIK, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

"Нічого доброго це призначення не дасть. Яка може бути оцінка? Раніше судимий, представляє Україну в Контактній групі. Мало того, що він раніше судимий, він раніше судимий за військовий злочин. Він скоїв злочин, будучи військовослужбовцем. Він представляє Україну в Контактній групі і призначений представником України указом президента Зеленського! Цим, по-моєму, все сказано", – сказав він.

Нагадаємо, раніше Ренат Кузьмін на своїй сторінці у Facebook заявив, що президент України Володимир Зеленський призначив раніше судимого СБУшника Геннадія Кузнєцова представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську.

За словами політика, стаття, за якою визнав свою провину "герой-спецназівець" та був засуджений, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, а суд з незрозумілих поки причин засудив підсудного до штрафу. 

Loading...