live

Кузьмін про напад на Сивохо: Після сьогоднішньої ганьби "Слугам народу" всім пора на вихід з речами

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

За словами нардепа, саме керівники провідних правоохоронних структур, яких призначав глава держави, дозволили статися цій події

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що "Слугам народу" вже час "йти на вихід з речами" через те, що вони допустили інцидент з радником секретаря РНБО Сергієм Сивохо, якого сьогодні штовхнули радикали під час презентації Національної платформи примирення.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

Нардеп стверджує, що керівники МВС, СБУ, яких особисто призначав президент Володимир Зеленський, допустили подібний сценарій розвитку подій при тому, що радником секретаря РНБО також керує саме Зеленський.

"Гей, "Слуги народу"! Вами призначені керівники МВС і СБУ організували / допустили / дозволили / не запобігли... побиттю вашими ж "патріотами" вашого ж радника секретаря РНБО, яким, до речі кажучи, керує ваш же президент, колишнього коміка-КВНщика Сивохо. Чи не здається вам, "Слугам народу", що після сьогоднішньої ганьби вам всім вже пора на вихід з речами?" - зазначив Кузьмін.

Новини за темою: Він не в змозі відповісти на жодне запитання: Активісти розповіли про конфлікт з Сергієм Сивохо

Як повідомлялося раніше, у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпусу і Сергієм Сивохо.

Під час презентації радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив Сивохо. Після цього вони назвали Сивохо зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Новини за темою: Сивохо переніс презентацію "платформи примирення" через провокацію в Золотому

Згодом Сивохо прокоментував цю ситуацію і заявив, що "деяким мир не потрібен і що вони хочуть війни, тому що війна — це бізнес і великі гроші".