Кузьмін: Потрібно створити міжнародну слідчу групу для розслідування злочинів іноземних агентів та української влади

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Якщо вкрадені кошти повернуть в Україну, тоді відпаде потреба у кредитах, каже нардеп

Необхідно створити потужну міжнародну слідчу групу, яка повинна розслідувати злочини, скоєні в Україні іноземними агентами та українською владою.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Гість ток-шоу, коментуючи питання про співпрацю України з МВФ, звернув увагу на те, кому це вигідно та кому вигідно ці кредити не повертати. Він переконаний, що тут переслідують одну мету – українців продовжують грабувати. Парламентар поділився міркуваннями щодо того, як можна розірвати це замкнене коло.

"Я вважаю, що повинна бути створена слідча група – українських слідчих і прокурорів, американських слідчих і прокурорів, європейських слідчих і прокурорів. Ця потужна слідча міжнародна група повинна розслідувати злочини, скоєні в Україні іноземними агентами і українською владою. 100 млрд вкрадені з України і вивезені в офшори повинні бути повернуті в Україну. Тепер уявіть: 100 млрд, вкрадених попереднім політичним режимом і виведені в офшори, повертаються в Україну. Навіщо нам ці кредити?" – заявив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Більшість українців виступили проти співпраці з МВФ, - опитування

Як повідомляли, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович заявив, що МВФ потрібна Україна, в якій живе максимум 10 млн населення, – це прописано в секретному меморандумі.

Читайте також: "Врятували наші дупи". Байден обговорював з Порошенком підвищення тарифів заради кредиту від МВФ".