Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кузьмін: Потрібно провести міжнародне розслідування і з'ясувати, звідки вірус пішов по Європі

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Потрібно провести міжнародне розслідування і з'ясувати, звідки вірус пішов по Європі: з Уханя або з України, де функціонують американські біологічні лабораторії. Про це у своєму Facebook написав народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін.

"США не можуть перетворити на біологічну бомбу свою територію. Вони перетворюють на бомбу таку країну, як Україну, яку вони вважають такою ж "банановою", як і багато інших, а нас з вами вважають не людьми, а піддослідними кроликами", - сказав Кузьмін.

Народний депутат розповів, що в Україні діють американські лабораторії, в яких люди хворіють небезпечними вірусами. Він повідомив, про те що останнє масове зараження COVID-19 відбулося в найбільш захищеній лабораторії в Одесі - в колишньому інституті імені Мечникова. 

Народний депутат вважає, що міжнародне розслідування може призвести до того, що саме Україна є розсадником коронавірусу в Європі.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук і народний депутат Ренат Кузьмін звернулися до голови Національної поліції України Ігоря Клименка з вимогою розпочати кримінальне розслідування за фактом зараження чотирьох співробітників Українського науково-дослідного протичумного інституту ім.І.І. Мечникова (м. Одеса) вірусом COVID-19, зразки якого вони досліджували.

Loading...