Кузьмін: Пост Венедіктової з жалюгідними спробами виправдатися явно розрахований на ідіотів

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Пост генерального прокурора Ірини Венедіктової з виправданнями її проживання на державній президентській посаді в Пущі-Водиці під Києвом розрахований на ідіотів. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогоднішній пост Венедіктової з жалюгідними спробами виправдатися явно розрахований на ідіотів, до яких генпрокурор, мабуть, відносить всіх українців, крім, природно, себе", - зазначив парламентарій.

Також він продовжив: "Отже, про що повідала мадам Венедіктова своїм читачам. У пості 5 основних меседжів для легковірної публіки:

  1. Повірте мені, люди: я чесна і порядна.
  2. У державну резиденцію я переїхала тимчасово, не розкішного життя заради, а виключно з метою особистої безпеки.
  3. Занизити розмір орендної плати я не вимагала: мені запропонували низьку ціну - я погодилася. Зараз готова відшкодувати весь заподіяний збиток.
  4. З підсудним Єгоровим, звинувачення у справі якого підтримують в суді мої підлеглі, я в змову не вступала і "відмазувати" його не буду.
  5. Вважаю, що інцидент вичерпаний і більше мене з цього приводу прошу не турбувати. Крапка."

При цьому Кузьмін детально роз'яснив всі вищевикладені пункти.

"Ну як вам? Тепер розберемося з кожним меседжем. Пункт 1, де "чесна і порядна", залишимо без коментарів.

2. У державну резиденцію я переїхала тимчасово, не розкішного життя заради, а виключно з метою особистої безпеки.

- Мадам переїхала в резиденцію, як випливає з її поста, злякавшись крові "мертвих птахів", якою замазали балкон її квартири невідомі лиходії. Всі ці розповіді настільки примітивні й жалюгідні, що викликають сумніви в стабільності психіки генпрокурора, який писав цю відверту маячню у своє виправдання. Мабуть, крові "живих птахів" вона б не злякалася і не з'їхала з прокурорської квартири, тим більше, що жоден український закон не дозволяє генпрокурору, який злякався "крові мертвих птахів", вселитися в державну резиденцію. І це при тому, що генпрокурора цілодобово стереже Державне управління охорони, що має у своєму розпорядженні не тільки військову техніку, а й наділене правом проведення оперативно-розшукових заходів, починаючи від прослуховування і наружки, закінчуючи проникненням в житло.

3. Занизити розмір орендної плати я не вимагала: мені запропонували низьку ціну - я погодилася. Зараз готова відшкодувати весь заподіяний збиток.

- Десь ми вже це чули. Ось, до речі, директора НАБУ суд визнав винним у корупції якраз за те, що йому запропонували "на шару" пожити й погуляти в готелі, а він просто погодився і прийняв пропозицію. Мадам не знала про заниження вартості, але готова відшкодувати збиток. Прекрасно: добровільне відшкодування заподіяної злочином шкоди суд обов'язково врахує при призначенні покарання. Тільки ось мадам забула вказати, що вселилася вона в державну резиденцію за підробленим документом: вони з Єгоровим уклали фіктивний договір на оренду держдачі, вартістю 53.000 грн, вселилася вона в держрезиденцію вартістю 163.000 грн. Чому? Слідство розбереться: можливо для того, щоб не декларувати витрати, а можливо просто від жадібності.

4. З підсудним Єгоровим, звинувачення у справі якого підтримують в суді мої підлеглі, я в змову не вступала і "відмазувати" його не буду.

- Звичайно, яка ж тут змова? Генпрокурор просто примусила залежну від неї людину, укласти з нею фіктивний договір і знизити вартість оренди. Підлеглі Венедіктової підтримують звинувачення у справі Єгорова. Можуть попросити 10 років в'язниці, а можуть попросити виправдати підсудного. Змова? Ні - чисте зловживання владою з боку генпрокурора. Відмазувати Єгорова вона не буде? Так вже і не потрібно. Тепер Єгорова їй потрібно берегти як зіницю ока, адже від його свідчень тепер залежить доля і генпрокурора, і керівника ДУС, і президента теж.

5. Вважаю, що інцидент вичерпаний і більше мене з цього приводу прошу не турбувати. Крапка.

- Крапка? Ні, це не крапка. Це тільки початок. Початок кримінального переслідування і ганебної відставки генпрокурора. Інцидент вичерпаний? Ні, не вичерпаний. Думаю, тепер всі, хто будь-коли постраждав від її незаконних дій, бачачи "чесність і порядність" генпрокурора, пред'являть їй свої претензії. У кримінально-правовому порядку.

І останнє. Там на початку своєї посади Венедіктова щось писала про демократичні цінності, честь і гідність. Так от, в демократичних країнах, генпрокурор після такого скандалу вже давно б сам подав у відставку", - написав Кузьмін.Loading...