Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кузьмін: Підробка і використання завідомо підроблених документів - злочин не тільки за казахськими законами, а й за українськими

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел
Підробка і використання свідомо підроблених документів - злочин не тільки за казахськими законами, а й за українськими. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін, коментуючи інцидент, в який потрапив український міністр інфраструктури Владислав Криклій.
 
"Там два українських "державних діяча" за підробленими документами вирішили в'їхати в Казахстан і зустрітися з казахським прем'єром. Враховуючи, що в Україні коронавірусом хворіє все вище керівництво, включаючи президента, спікера і міністрів, казахи попросили у наших довідки про відсутність у них коронавірусу. Наші і надали. Підроблені. Звісна річ, зустріч не відбулася через невикорінну тупість "української офіційної делегації". А вибачення українського прем'єра за інцидент казахський прем'єр не прийняв.
 
Як думаєте, чи звільнить Зеленський всіх учасників цього скандалу із займаних посад за дискредитацію України? На допомогу президенту публікую своє депутатське звернення - заяву про злочин. Підробка і використання свідомо підроблених документів - злочин не тільки за казахськими законами, а й за українськими", - зазначив політик.
 
 
При цьому Кузьмін додав: "Непогано б нашим чиновникам лікнеп юридичний провести. Всім без винятку. Про всякий випадок".