Кузьмін: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади відзвітувати про законність функціонування в Україні 15 баклабораторій США

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади відзвітувати про законність функціонування на території України 15 бактеріологічних лабораторій міністерства оборони Сполучених Штатів Америки. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.

"Поки народ сперечається чи посадять Чорновол і чи має вчитель право на помилку, депутати ОПЗЖ направили президенту Зеленському, його прем'єру, керівникам СБУ та МОЗ запити про законність функціонування в Україні 15 бактеріологічних лабораторій США", - написав нардеп.

Окрім цього, він не виключає, що офіційна відмова Януковича від співпраці з Пентагоном в питаннях бактеріологічних досліджень на території України в 2013 році, а зовсім не його відмова від євроінтеграції, як прийнято вважати, і стала основною причиною його відсторонення від влади під прикриттям Майдану.

Так само, цілком ймовірно, вважає політик, що призначена міністром охорони здоров'я України громадянка США Уляна Супрун ліквідувала санепідемслужби України саме для усунення можливих перешкод, які могли б створити органи, покликані контролювати дотримання протиепідеміологічних правил, цими ж бактеріологічними лабораторіями.