Кузьмін: Країною продовжують керувати міжнародні аферисти

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Україною керує не президент Володимир Зеленський, а до нього – Петро Порошенко. Реальні менеджери держави - це міжнародні аферисти і шахраї. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ренат Кузьмін.

Він нагадав, що "у 2014 році в країні стався кривавий державний переворот", про що відкрито заявив екснардеп Давид Жванія, який був головою парламентського Комітету державного будівництва.

"Країна є жертвою, країна фактично захоплена, окупована іноземними злочинцями, шахраями і аферистами, які в змові з українськими олігархами захопили державну владу в країні, осідлали фінансові потоки, направили їх у власні кишені, вивели в офшори і привласнили. Про це заявив офіційний адвокат президента США Трампа - Джуліані. Він зробив офіційну заяву про те, що у нього є документи, що підтверджують той факт, що американські злочинці, вступивши в змову з Порошенком і найближчим оточенням, захопили владу в Україні, в 2014-му році, з метою незаконного збагачення. Вони вкрали, вивели за кордон, в офшори, і привласнили понад 100 мільярдів доларів. При цьому викрадені гроші були розподілені в пропорції - 70% отримали американські аферисти, а 30% наші. Ці гроші були виведені в офшори і там привласнені. Джуліані фактично підтвердив слова Жванії, і не тільки - багато людей про це говорило. Тому потрібно розуміти, що сьогодні країною управляє не президент Зеленський, а півтора року тому не президент Порошенко – країною керували міжнародні аферисти, злочинці, шахраї. А якщо вірити Жванії, то для того, щоб зберегти власну владу, вони вбили людей на Майдані, розв'язали війну на Донбасі", - зазначив Кузьмін.

За його словами, фактично в 2014 році транскорпорації вкрали країну в українців.

"Нам складно усвідомити, як можна вкрасти країну. Люди, які мають транснаціональні інтереси, мають глобальні інтереси планетарного масштабу, крадуть цілі країни. Вони вкрали Україну в українського народу. І зробили вони це шляхом здійснення Революції гідності. А насправді, під прикриттям масових, абсолютно законних, на той період, акцій протесту, група змовників захопила в Україні владу. Владу вони захопили абсолютно в інтересах власного незаконного збагачення. Іншої мети у них не було. Прикриваючись масовими акціями протесту, абсолютно законними, вони викинули з України колишнє керівництво: прем'єр-міністра, президента. Посадили в їх крісло самозванців, членів організованої злочинної групи, які захоплювали владу в країні, і ці самозванці п'ять років керували країною", - підкреслив політик.