Кузьмін: Генпрокурор зі "слугами народу" і ОП придумали, як погасити гучний корупційний скандал із Венедіктовою

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел
Генеральний прокурор зі "слугами народу" і Офісом президента придумали, як погасити гучний корупційний скандал з Іриною Венедіктовою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.
 
"Інсайд з ГПУ. Генпрокурор зі "Слугами народу" і Офісом президента придумали, як погасити гучний корупційний скандал з Венедіктовою, яка за підробленими документами вселилася в державну резиденцію.
 
Враховуючи, що перед місцевими виборами по іміджу влади було завдано найпотужнішого репутаційного удару, влада задумала контратаку. Вирішено штучно створити ще більш гучний скандал, але з представником опозиції, і, розкручуючи його в ЗМІ, змістити акцент суспільної уваги із зашквареного генпрокурора на опонента влади. Ясна річ, вибір припав на мене: і для влади вигідно, і генпрокурору приємно, адже саме я подав заяву про притягнення її до кримінальної відповідальності за корупцію", - зазначив політик.
 
При цьому він додав, що не знає, як це допоможе "слугам народу" на виборах, але тепер "по коронавірусній Раді бродять представники Венедіктової і пропонують нардепам поширити ГПУшну "чорнуху" про нього.
 
"Хлопці, не потрібно витрачати час на пошуки "героя-викривача", йдіть відразу в порошенківську "Євросолідарність": там мене теж не люблять. До речі, Порошенко і сам може озвучити ваші твори. В якості подяки за подаровану йому вашим корумпованим генпрокурором свободу.
 
Ну а Венедіктовій раджу готуватися до ганебної відставки. І до кримінального переслідування. Ніхто і нічого їй вже не допоможе", - резюмував Кузьмін.