Кузьмін: Академія економічних наук України закликала Зеленського відповісти на лист Медведчука

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що Академія економічних наук закликала Зеленського відповісти на лист Медведчука. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook

"Ну, схоже, на питання, - Чий Крим? - президент Зеленський вчора вже відповів. Тепер ми всі чекаємо від нього відповідей на питання, які йому в своєму відкритому листі поставив Віктор Медведчук. Питання, нагадаю, стосувалися війни на Донбасі, зниження тарифів, насильницької українізації і професійності провладної команди. І що президент? А президент багатозначно мовчить, як то кажуть, ні відповіді, ні привіту ... Ось уже і депутати Європарламенту вимагають відповіді від нашого президента, а він мовчить ...

Публікую лист Академії економічних наук України президенту Зеленському: суспільство чекає відповіді. Документ додаю. Шановний Володимире Олександровичу! Не бійтеся і не ховайтеся. Ми всі чекаємо від Вас чесного і відвертої відповіді!", - зазначив нардеп. 

Фото з відкритих джерел

Як повідомлялося, "Опозиційна платформа - За життя" наполягає, щоб президент Володимир Зеленський публічно відреагував на лист, який йому написав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, бути може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - підкреслив у листі Медведчук.

Loading...