Купка маргіналів вирішила позбавити права голосу мільйони виборців, – Скаршевський про громадську раду при Мін'юсті

Телеканал ZIK

В Україні потрібно змінити підхід до формування громадських рад, наголосив експерт

Купка маргіналів, які зібралися в громадській раді при Міністерстві юстиції, вирішила позбавити права голосу щонайменше 2 мільйони громадян, які проголосували за "Опозиційну платформу – За життя" на минулих виборах до Верховної Ради.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив економічний аналітик Віктор Скаршевський.

Гість студії, коментуючи звернення громадської ради при Міністерстві юстиції України, яка вимагає заборонити партію "Опозиційна платформа – За життя" і партію Анатолія Шарія, наголосив, що в Україні потрібно змінити підхід до формування громадських рад, щоб туди входили професіонали, а не маргінали із незрозумілим минулим.

"Купка маргіналів, які зібралися в громадській раді Міністерства юстиції, які не мають взагалі жодного стосунку до юстиції як такої, вирішили позбавити права голосу мінімум 2 мільйони громадян, які проголосували за "Опозиційну платформу – За життя" на минулих парламентських виборах. А якщо подивитися зараз поточні рейтинги, то вже потенційно і 4 мільйонів громадян, які потенційно можуть віддати за цю партію свої голоси", – наголосив Віктор Скаршевський.

Новини за темою: Міністра юстиції потрібно вигнати з його крісла і взяти компетентну людину, – Мамка про тиск на опозиційні партії

Нагадаємо, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував пропозицію громадської ради при Міністерстві юстиції України щодо заборони діяльності в країні цієї політсили. Політик зазначив, що блюзнірськи звучить в європейській країні з новим президентом обговорення заборони партії, яка йде другою.

Як повідомляли, після інциденту "Опозиційна платформа – За життя" вимагає відправити у відставку міністра юстиції та повністю "перезавантажити" Громадську раду при міністерстві.

Loading...