Кулеба: Засідання ТКГ проходить онлайн, тому поки необхідності змінювати майданчик немає

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Міністр переконаний, що ситуація із COVID-19 ще триватиме і ТКГ засідатиме онлайн

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що наразі засідання Тристоронньої контактної групи відбуваються у режимі онлайн, тому про зміну майданчика наразі не йдеться. Про це він розповів в інтерв'ю "UA:Українське радіо".

"Майданчик" – справа гнучка, його можна поміняти. Але, все-таки будемо сподіватися, що ситуація в Білорусі стабілізується і робота продовжиться. Але, головне навіть не місце, де це відбувається, головне – це учасники, це, насамперед, Росія, Україна та ОБСЄ. І головне – це зміст домовленостей, які або досягаються, або не досягаються", - зазначив Кулеба.

Новини за темою: Протести в Білорусі не завадять роботі ТКГ, - Зеленський

За словами міністра, оскільки коронавірус ще триватиме, то "об'єктивних фізичних можливостей зустрітися в Мінську найближчим часом не буде, і тому ТКГ засідатиме в режимі онлайн".

Окрім цього, Кулеба назвав перспективи "нормандського формату" "райдужними" і висловив упевненість, що він працюватиме й надалі.

Новини за темою: В ОП розраховують на узгодження списків і визначення дати обміну утримуваними особами на найближчих засіданнях ТКГ

Нагадаємо, раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що засідання Тристоронньої контактної групи може бути проведено на іншому майданчику, якщо протести у Білорусі не дозволять провести їх у Мінську.

 

Loading...