Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кулеба запросив Сіярто відвідати Закарпаття

Дипломати планують обговорити спільні проблеми країн, пов'язані з коронавірусом

Дмитро Кулеба та Петер Сійярто Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто. Про це повідомила пресслужба МЗС України.

Зазначається, що український дипломат запросив угорського міністра відвідати Закарпаття 23 вересня. Метою зустрічі в МЗС називають обговорення подальших кроків із реалізації досягнутих домовленостей в політичній, економічній, культурно-гуманітарній сферах. Крім того, планується участь дипломатів у спільних заходах.

За словами Кулеби, міністри хочуть обговорити вирішення проблем країн, викликаних пандемією коронавірусу. "Запроваджені в Україні та Угорщині обмеження для в'їзду іноземців у зв'язку з поширенням коронавірусу накладають певні обмеження на всіх громадян, незалежно від статусу. На цьому тлі наша зустріч є чітким сигналом — обидві країни налаштовані на пошук взаємоприйнятних рішень без зволікань", – зазначив очільник МЗС України. 

Нагадаємо, з 1 вересня Угорщина закрила кордони для іноземців у зв'язку з другою хвилею пандемії COVID-19. Відповідне рішення було прийняте через велику кількість нових заражень коронавірусом, які завезені з-за кордону.

Новини за темою: Угорського високопосадовця не пустили в України: У МЗС назвали причину

Згодом в Європейській комісії розкритикували Угорщину за вибіркове введення заборони на в'їзд в країну, зокрема за дозвіл жителям низки країн перетинати кордони Угорщини, незважаючи на тотальну заборону на в'їзд іноземців.

Loading...