Кулеба розповів про новий формат взаємодії України та Туреччини

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

За словами міністра, новий формат ініціювала Україна

Міністр Закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна ініціювала з Туреччиною формат "Квадрига": щорічний діалог "2+2" міністрів закордонних справ і оборони. Про це він повідомив в Twitter.

"Спільна заява лідерів (України та Туреччини - ред.) створює фундамент для більшого, ніж стратегічне партнерство. Зокрема, Україна ініціювала формат "Квадрига": щорічний діалог "2+2" міністрів закордонних справ і оборони. Єдина країна регіону, з якою ми матимемо такий формат військово-політичної взаємодії", - написав Кулеба.

Новини за темою: Зеленський нагородив президента Туреччини найвищим державним орденом

Нагадаємо, сьогодні, 16 жовтня, президент України Володимир Зеленський розпочав свій робочий візит до Турецької Республіки.

Пізніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Туреччина готова приєднатись до майбутньої платформи щодо деокупації Криму та бути її активним членом.

Згодом стало выдомо, що під час робочої поїздки президента Володимира Зеленського до Анкари було підписано низку двосторонніх документів між Україною та Туреччиною: Меморандум про наміри між Міністерством оборони України та Державним агентством з питань оборонної промисловості Туреччини; Рамкову військову угоду між Кабміном та урядом Туреччини; Протокол 12-го засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва.

 Loading...