Порушення перемир'я на Донбасі: Кулеба не зміг провести телефонну розмову з Лавровим

За словами міністра МЗС України, російський дипломат полетів у відрядження

Дмитро Кулеба Фейсбук МЗС України

Телефонна розмова міністрів закордонних справ України та Росії з приводу порушення "режиму тиші" на Донбасі не відбулася через відрядження російського очільника відомства Сергія Лаврова. Про це повідомив міністр МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів.

За словами українського дипломата, Лавров терміново полетів у Сирію. Так, під час ініціювання розмови пізнім вечором реакція з боку російського МЗС була досить жвава, але наступного ранку виявилося, що Лавров у відрядженні.

Крім того, наразі невідомо, коли вдасться провести розмову, але це точно має відбутися. "Я вважаю, що коли вбивають на Сході українського солдата, то єдина сторона, з якою треба говорити – це РФ. І саме таке доручення дав мені вчора президент – переговорити з Лавровим", – сказав Кулеба.

Що стосується питань, які міністри планують обговорити, то Кулеба наголосив на потребі пояснень Росією порушення "режиму тиші", її відданості режиму припинення вогню та обговорення підготовки до зустрічі міністрів закордонних справ нормандського формату, яка повинна відбутися відразу після зустрічі радників.

Новини за темою: Зустріч радників "нормандської четвірки" відбудеться 11 вересня, - Зеленський

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба ініціював телефонну розмову з російським колегою Сергієм Лавровим через загострення ситуації на сході України. За словами Кулеби, необхідно обговорити ситуацію, що склалася на Донбасі, та шляхів виходу з неї.

Loading...