Кулеба про перегляд "Мінська": Україна віддана Мінським угодам

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Українська сторона працює над виконанням Мінських угод

Україна віддана Мінським угодам та "нормандському" формату як майданчикам для врегулювання ситуації на сході країни, однак Україна має різні сценарії розвитку ситуації.Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Главкому".

"Засідання ТКГ, яке відбулося 22 липня, і досягнутий там результат про режим припинення вогню є якраз результатом того, що ми працюємо над виконанням "Мінська", а не над його руйнуванням, на відміну від російської сторони", - зазначив голова МЗС, коментуючи заяву віцепрем'єр-міністра з реінтеграції окупованих територій Олексія Резнікова щодо перегляду "Мінська", який, на його думку, застарів.

Також Кулеба пояснив, що Резніков проводить "мозковий штурм" щодо процесу врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема, у якому напрямку рухатися далі, якщо нинішній сценарій не спрацює.

"Подібні заяви про застарілість "Мінська" треба розглядати саме в такому контексті. У нас є розуміння того, яким буде сценарій, в Олексія (Резнікова, - ред.) є бачення сценаріїв і в принципі ми маємо цілісну картинку перед очима", - сказав міністр.

Новини за темою: Резніков назвав причину прориву в "мінському процесі"

Нагадаємо, 28 липня в Офісі президента повідомили про те, що Леонід Кучма висловив бажання вийти зі складу української делегації в Тристоронній контактній групі (ТГК) з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

У результаті керівництво делегацією тимчасово взяв на себе перший заступник Олексій Резніков. 

Після чого президент України Володимир Зеленський повідомив, що на посаду нового очільника розглядають декілька кандидатів, зокрема Леоніда Кравчука та Олексія Резнікова. 

У четвер, 30 липня, президент Володимир Зеленський офіційно призначив першого президента України Леоніда Кравчука главою української делегації в Тристоронній контактній групі.Loading...