Кулеба не бачить загроз для скасування безвізу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба МЗС України

Окрім втрати безвізу, неможливий і поворот у бік Росії

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що наразі немає жодних ознак, які б свідчили, що Україні можуть скасувати безвізовий режим з Європейським Союзом, передає пресслужба МЗС.

"Завжди буде хтось хто буде бурчати і намагатися це зруйнувати, але ми завжди будемо сильнішими. Тому що за нами, за тими, хто рухає країну на Захід, стоїть український народ. Цей вибір зроблений. І жодних загроз безвізу з ЄС сьогодні немає", - сказав він.

Окрім цього, міністр вважає, що поворот у бік Росії Україні також не загрожує. Проте, щоб цього не сталось, всі політичні сили, мають співпрацювати. 

"Я не бачу жодних ознак того, що Україна може повернутися в якесь "братерство" або "сестринство" з РФ. Необхідні спільні зусилля всіх політичних сил, аби Україна продовжувала рух до Європейського Союзу, рух до НАТО", - додав Кулеба.

Новини за темою: Україну можуть позбавити безвізу й макрофінансової допомоги ЄС

Нагадаємо, з 1 вересня 2020 року для поїздок в Білорусь громадянам України необхідні закордонні паспорти. З початком осені набуває чинності постанова Кабінету міністрів України "Про часткове зупинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян".

Loading...