Кулеба назвав умову зустрічі Зеленського й Путіна у Криму

За словами міністра, зустріч може відбутися під час церемонії підняття українського прапора на півострові

Зеленський і Путін Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним у Криму лише в разі деокупації Росією півострова. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу.

Чиновник зазначив, що зустріч Зеленського і Путіна на півострові можлива під час церемонії зняття російського прапора і підняття там українського. За його словами, це має статися після відновлення контролю України над анексованим Кримом.

Кулеба додав, що нічого про плани Росії провести таку церемонію йому поки що невідомо. "Більше того, президент Путін поїхав до Криму з абсолютно іншою метою – закладати нові кораблі для Чорноморського флоту Росії, демонструючи цим подальше зміцнення військової присутності у Криму і порушення зобов’язань Росії як держави-окупанта", – резюмував міністр.

Новини за темою: У РФ мають намір прирівняти заклики повернути Крим Україні до екстремізму

Нагадаємо, вчора, 20 липня, Володимир Путін приїхав в анексований Крим. Він прибув у Керч, де взяв участь у закладці бойових кораблів на суднобудівному заводі "Залив". У МЗС України заявили, що візит є "грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права".

 

Loading...