Кучма виходить зі складу української делегації у ТКГ

Другий президент України вдруге очолив групу в червні 2019 року

Леонід Кучма й Володимир Зеленський Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський подякував другому президенту Леоніду Кучмі за його роботу на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі у зв'язку із бажанням останнього вийти із процесу. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський відзначив внесок Кучми в розблокування Мінського процесу задля досягнення миру й заявив, що досвід другого президента був надважливим і потрібним. Очільник держави додав, що з шаною та повагою ставиться до рішення Кучми припинити участь у діяльності ТКГ і завжди готовий почути його пораду.

Кучма відмітив, що упродовж останнього року робота ТКГ була відновлена та значно просунулася. Крім того, представники групи змогли зробити низку важливих кроків та досягнути важливих домовленостей. Колишній президент резюмував, що в разі потреби готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків для встановлення миру.

Новини за темою: Перемир'я на Донбасі: Як домовилися про припинення вогню і до чого тут розмова Зеленського з Путіним

Нагадаємо, 22 липня на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції була досягнута домовленість про режим повного і всеосяжного припинення вогню. "Режим тиші" вступив у силу з опівночі 27 липня.

Loading...