Кучеренко: Люди з шоу-бізу збираються капіталізувати свою популярність в державні посади, не задумуючись про наслідки

Телеканал ZIK

Це одна з величезних проблем нашої країни

В Україні люди з шоу-бізнесу намагаються капіталізувати свою популярність та впізнаваність у якісь державні посади. При чому, вони не задумуються про відповідальність за наслідки.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщини") Олексій Кучеренко.

"Я точно знаю, що кожен має займатися своєю справою. І коли опитували киян, була слушна думка, що перед тим, як кудись іти, треба показати не просто освіту, а ще й хист. Бо повірте моєму досвіду, робота міністра – це одна  робота, робота депутата – далеко інша. Вони дуже різні. А робота міського голови, я переконаний, це третя, зовсім інша робота. Це різні види діяльності. І саме тому мене дивує, чесно кажучи, коли у нас люди просто збираються капіталізувати свою популярність і свою впізнаваність у якісь посади", – сказав Олексій Кучеренко.

Новини за темою: Влада намагається зірвати вибори в Україні, – Юрій Бойко

Разом з тим він додав, що часто такі люди навіть не задумуються про відповідальність за наслідки від роботи у політиці.

"Це, до речі, одна з величезних проблем нашої країни. Думаю, вже всі це зрозуміли", – наголосив Кучеренко й додав, що мером міста, зокрема Києва,  має бути господарник, генеральний менеджер мегаполісу, і надважливим є те, з чим людина йде на вибори.

Новини за темою: ЦВК умиває руки, – Кайда про проведення перших виборів до райрад

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляли, політична партія "Голос" вирішила висунути на посаду мера Києва телеведучого Сергія Притулу. Офіційне представлення кандидата відбулось 11 серпня на з'їзді політсили.

Loading...