КСУ оголосив перерву у справі щодо тлумачення положень Конституції в питанні землі

КСУ

УНІАН

Відповідне рішення прийняли через відсутність кворуму

Конституційний суд України оголосив перерву в справі про тлумачення окремих положень Основного Закону в питанні землі. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що розгляд справи відбувався на закритому засіданні, але була оголошена перерва у зв’язку з відсутністю кворуму (встановленої необхідної кількості учасників зборів, – ред.). "Сьогодні, 5 листопада, на закритій частині пленарного засідання Конституційний суд України розглядав справу за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України", – йдеться в повідомленні.

Крім того, у КСУ наголосили, що розгляд справи щодо конституційності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення" відкладено. Про дату та час розгляду цих справ обіцяють повідомити додатково.

Новини за темою: Законопроєкт Зеленського про КСУ – найбільш радикальний, його готова підтримати тільки "Слуга народу", – Кравчук

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що самостійна відставка суддів Конституційного суду України є найбільш ліберальним шляхом. За його словами, тільки це надасть їм чесний шанс стати суддями в оновленому складі.

Loading...