Кримська платформа: Зеленський заявив, що Туреччина готова взяти участь

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Відповідні домовленості були досягнуті в Анкарі

Туреччина готова приєднатись до майбутньої платформи щодо деокупації Криму та бути її активним членом. Про це під час пресконференції в Анкарі заявив президент України Володимир Зеленський.

"Я запросив Туреччину долучитися до Кримської платформи. Це інструмент для захисту прав кримчан та деокупації півострову. Вдячний вам, пане президент (президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган - ред.), за готовність підтримати її та бути активним учасником", - сказав Зеленський.

До слова, раніше Володимир Зеленський заявив, що хотів би, щоб Туреччина стала активним учасником процесу деокупації Криму. 

Він зазначив, що платформа створюється для напрацювання рішень щодо повернення Криму під контроль України та консолідації в межах цивілізованих країн і сил, включно з кримськотатарським народом.

Новини за темою: Зеленський сподівається укласти угоду з Путіним та повернути Донбас і Крим

Нагадаємо, раніше перша заступник голови МЗС України Еміне Джапарова повідомила, що платформа по деокупації Криму буде вміщати заходи на різних рівнях. Україна пропонує провести платформу в День опору Криму - 26 лютого.

Loading...