Крим – один із пазлів, який показує не надто системну роботу влади: Політолог про закриття адмінкордону з півостровом

Телеканал ZIK

Закриття кордону може викликати симетричні дії з боку Росії 

Крим – це лише один із пазлів, який показує загальну канву не надто системної роботи чинної влади.  

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила політолог Олександра Решмеділова.

Коментуючи закриття адмінкордону з Кримом, політолог зауважила, що таке рішення влади свідчить про непослідовну та дивну політику на чолі із президентом Володимиром Зеленським, зокрема, щодо вибудовування комунікації з РФ.  

Також таке радикальне рішення, продовжила Решмеділова, може викликати симетричні дії з боку Росії.  

"Зараз ми бачимо, що він (Зеленський, – ред.) сам приймає це рішення. Не переносячи негатив на Кабмін, щоб це були їхні рішення, а сам транслює, що він глибоко "в темі"", – сказала Олександра Решмеділова й додала, що президент завжди наголошував, що питання Криму та кримськотатарського народу він "тримає на пульсі".   

Новини за темою: У Зеленського назвали умови для перетину адмінмежі з Кримом

Разом з тим політолог звернула увагу на те, що рішення "на фоні коронавірусу" може мати негативні наслідки. За її словами, відлуння таких рішень вже сьогодні можна спостерігати у Тернополі, Луцьку та Харкові, де рішення поділу на зони сприйнялося населенням та місцевою владою негативно.

"Тому мені здається, що Крим – це лише один із пазлів, який показує загальну канву, і на моє переконання – не надто системної роботи", – наголосила Решмеділова.

Нагадаємо, напередодні, 8 серпня, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду та виїзду (КПВВ) на адміністративному кордоні з анексованим Кримом.

Зауважимо, обмеження вступили у дію з 8 ранку неділі. 

Loading...