Заява "Опозиційної платформи – За життя": Кров українців, розстріляних терористами з "Нацкорпусу" з автомата, – на руках Зеленського

Розстріляний автобус на Харківщині

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Кров українців, розстріляних терористами з "Нацкорпусу" з автомата, – на руках Зеленського. Таку заяву зробила партія "Опозиційна платформа – За життя", передає пресслужба політсили.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Сьогодні на трасі Київ – Харків під Люботином представниками "Національного корпусу" і "Азова" було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя". Автобус заблокували, і по автобусу був відкритий вогонь з автоматичної зброї. Вогнепальні поранення отримали дві людини, вони перебувають у важкому стані. Після обстрілу з автоматичної зброї по членам організації "Патріоти – За життя" велася стрілянина з травматичної зброї, в результаті якої були поранені ще дві людини. В ході нападу був викрадений один із членів організації.

Цей злочин "Нацкорпусу" і "Азова" є наслідком безкарності націонал-радикалів, що діють при прямому заступництві і підбурюванні влади, в тому числі Президента Зеленського, який відкрито заявляє про свою підтримку їхньої позиції.

"Опозиційна платформа – За життя" покладає повну відповідальність за викрадення, кров, поранення і можливу загибель законослухняних українських громадян на Президента Зеленського, якого куди більше хвилює пожежа в будинку Шабуніна, ніж розстріли українців на трасі або напади на журналістів.

Вимагаємо негайного відкриття кримінального провадження за статтею "Тероризм", розслідування та притягнення до відповідальності терористів, які перетворюють Україну на поле військових дій. Вимагаємо зробити все для звільнення викраденого та забезпечення безпеки українських громадян.

Від імені всіх постраждалих від злочинних дій кримінальних об'єднань – "Національного корпусу" і "Азова" – вимагаємо заборонити діяльність цих організацій як терористичних на території України.

"Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що це не перший напад на представників нашої партії. Але такі напади лише переконують нас у тому, що наша позиція щодо захисту законності і миру в Україні – єдино правильна, і ми не відступимо і не відмовимося від наших цінностей.

 

Партія "Опозиційна платформа – За життя"