Кравчук запропонував висунути в ТКГ ідею вільної економічної зони для Донбасу

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Відповідну пропозицію він озвучив на зустрічі з українською делегацією

Новий очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) у Мінську з урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук пропонує надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон. Таку ідею він озвучив на зустрічі з членами делегації у понеділок, 3 серпня, пише DW.

Представник Донецька у ТКГ Сергій Гармаш підтвердив, що така пропозиція звучала, однак її деталі він не наводив.

Зазначається, що Кравчук також запропонував більш активно інформувати громадськість про переговорний процес у Мінській контактній групі. Він переконаний, що українське суспільство повинне "більше знати і розуміти, що відбувається на мінських переговорах".

Українська делегація повинна зібратися на ще одну зустріч перед наступним засіданням ТКГ, запланованим на 18-19 серпня.

Новини за темою: Поїздки Кравчука в Мінськ іноді закінчуються несподівано в інтересах України, наприклад, розпадом СРСР, - Кулеба

Нагадаємо, 30 липня Володимир Зеленський призначив першого президента України Леоніда Кравчука главою української делегації в Тристоронній контактній групі.

Раніше цю посаду обіймав Леонід Кучма, однак нещодавно він повідомив про свій вихід з ТКГ.

Згодом, новий очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що готовий йти на компроміси на переговорах з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Згодом він пояснив, що такими компромісами можуть стати створення фонду для відновлення і вільна економічна зона на території Донбасу.

Loading...