Кравчук заявив, що змусив Гризлова визнати ОРДЛО територією України

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Леонід Кравчук наголосив, що територія ОРДЛО є українською, це визнано "всіма міжнародними документами і президентом РФ"

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук розповів, що під час вчорашніх переговорів між ним та його російським колегою Борисом Гризловим стався конфлікт через статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Про це він сказав в ефірі "Україна 24".

"Пан Гризлов, відповідаючи на запитання членів відеоконференції, звернувся до української делегації, що, мовляв, ви ставите запитання, але це питання ОРДЛО, тому що це територія, яка належить ОРДЛО. Звичайно, я не міг не відреагувати на це і попросив, щоб Гризлов вибачився за таку неточність", - зазначив Кравчук.

Також він наголосив, що територія ОРДЛО є українською, це визнано "всіма міжнародними документами та президентом РФ".

"Пан Гризлов вимушений був сказати, що він мав на увазі, що це територія, не контрольована Україною", — процитував глава української делегації російського представника.

За словами Кравчука, він зауважив Гризлову, що "кожне слово має вагу".

"Неконтрольована територія, тимчасово неконтрольована — ми вважаємо. Але це не територія ОРДЛО. Це територія України. І все, що є і буде, буде українською територією. Тимчасово вона не контролюється Україною", — додав перший президент України, уточнивши, що зрештою питання було знято і вони з російською делегацією дійшли спільної думки.

Новини за темою: Гризлов заявив про "ще дві держави" в Україні: Київ вимагає пояснень

Нагадаємо, Леонід Кравчук під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ), в якому брали участь Російська Федерація та ОБСЄ, заявив, що Україна завжди дотримувалася і буде дотримуватися домовленостей, визначених "нормандським форматом". 

Loading...