Кравчук розповів, з ким із ОРДЛО готовий сісти за стіл переговорів

Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Політик зауважив, що планує змінити роботу Тристоронньої контактної групи

Очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що готовий сісти за стіл переговорів з представниками громадянського суспільства ОРДЛО. Про це він розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Це громадянське суспільство перш за все. Це люди, які не беруть участі в управлінні, не брали участі у війні, безпосередньо з гвинтівкою в руках, не катували тих, хто потрапив у полон. Це люди, які працюють у вищих навчальних закладах, в школах, в громадських організаціях, – я готовий їх слухати", - розповів Кравчук.

При цьому політик зауважив, що планує змінити роботу Тристоронньої контактної групи. Зокрема, він хоче ввести туди більше людей, які добре знають Донбас.

"Ми хочемо ввести туди людей або людину, яка добре знає Донбас, яка жила, працювала на Донбасі. Нам головне – почути тих людей, які живуть на Донбасі. Ми заявляємо скрізь, що це українці, що це наша територія. Вона українська. Але для того, щоб встановити мир, треба знати не тільки бажання тих "керівників", які сьогодні є на тій частині Донецької і Луганської областей, а головне – людей, які там живуть", - додав Кравчук.

Новини за темою: Шмигаль розглядає створення вільних економічних зон на Донбасі для "оживлення території"

Нагадаємо, раніше очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси і поступки.

Loading...