Кравчук розповів, хто і коли інспектуватиме позиції ООС біля Шумів

Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Українські позиції інспектуватимуть СЦКК, координаторка ОБСЄ та представники так званої "ДНР"

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) Леонід Кравчук заявив, що інспектування українських позицій поблизу Шумів на Донбасі відбудеться завтра, 10 вересня. Про це він розповів в коментарі ТСН.

За його словами, інспектування позиції Об'єднаних сил проводитимуть українська сторона в межах Спільного центру з координації та контролю (СЦКК), координаторка ОБСЄ Хайді Грау та представники з окупованої території Донецької області.

Однак, Леонід Кравчук вважає, що це рішення не є формалізацією НЗФ так званої "ДНР" та окупованих територій Донецької області, оскільки на інспекції буде присутня представниця ОБСЄ.

Новини за темою: Пушилін скасував свій наказ про обстріл українських позицій під Горлівкою

Нагадаємо, раніше так званий "ватажок ДНР" Денис Пушилін наказав НЗФ відкрити вогонь по позиціях українських військових о 08:00 7 вересня. Причиною цьому стало те, що українська сторона нібито "облаштувала нові траншеї", попри умови перемир'я.

Після цього Україна ініціювала термінове засідання Тристоронньої контактної групи по Донбасу.

7 вересня в так званій "ДНР" заявили про перенесення анонсованого Денисом Пушиліним обстрілу по позиціях українських військ під Горлівкою, назвавши новою датою можливого удару 9 вересня.

Сьогодні представники незаконних збройних формувань так званої "ДНР" знову перенесли обстріл українських позицій в районі селища Шуми на Донбасі та наполягли на проведенні засідання ТКГ.

За підсумками проведення термінового засідання ТКГ, учасники домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора від ОБСЄ.Loading...