live

Кравчук розповів, які питання поставив би президентові Зеленському на пресконференції

Леонід Кравчук. Фото: УНІАН

"Я не можу погодитися з тим, що деякі чиновники заявляють, що вони можуть не виконувати рішення центральних органів влади"

Леонід Кравчук заявив, що якби спілкувався з президентом Зеленським, порушив би дві проблеми: контроль за виконанням законів та за дотриманням Конституції всіма без винятку чиновниками і кадрові призначення на державні посади.

Про це перший президент незалежної України розповів в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK

"Я не можу погодитись з тим, що деякі чиновники, скажімо такі, як мери міст, заявляють про те, що вони можуть не виконувати рішення центральних органів влади. Мало того, що вони заявляють, є люди, які вважають, і політичні сили, і лідери окремих політичних сил, що це правильно, що не обов’язково виконувати рішення центральних органів влади. Нагадую, весь світ знає, всі, хто хоч якось торкався управління державою, розуміє, що якщо рішення не виконуються, то це стихія, анархія і держава починає розвалюватися. Тому я йому задав би запитання: "Пане президенте, якщо ви хочете зберегти державу, наведіть порядок, контроль і відповідальність тих, хто порушує законодавство", – сказав Леонід Кравчук.

Новини за темою: Про кадровий голод, інтереси олігархів та кінець "епохи бідності": Головне із пресконференції Зеленського після року президентства

Ще одне важливе питання, яке перший президент незалежної України обговорив би із чинним президентом Зеленським – кадрова політика.

Новини за темою: Підсумкова пресконференція Володимира Зеленського щодо року президентства: Повне відео

"Я розумію, що важко знайти людей на посади. Важко, тому що немає системи кадрової роботи. Кадри добираються так: хтось когось назве, або хтось сам прийде. Та має бути система. А система – це коли з випускників вузів, скажімо, правників, економістів, відбирають кращих і починають вчити менеджменту, практиці і таке інше. Тоді на кожну посаду є резерв. Якщо людина не справилась із завданням, її можна замінити. А такий підхід, коли будемо міняти до тих пір, поки не знайдемо кращого, це неможливо", – наголосив Кравчук й додав, що в цих двох питаннях, які він поставив би Зеленському, він також зміг би чинного президента проконсультувати і порадив би йому, як це втілити в життя.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, Зеленський провів підсумкову пресконференцію, присвячену річниці його перебування на посаді президента України.

Пресконференція відбулася в парку біля Маріїнського палацу, перед конференцією почав іти дощ. Також дощ почав йти прямо під час виступу президента, але конференцію все одно продовжили.

Loading...