Кравчук розповів, чи готовий їхати в ОРДЛО

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, перший президент України Леонід Кравчук не виключає ймовірності безпосередніх контактів із представниками ОРДЛО щодо вирішення збройного конфлікту на сході країни. Про це він розповів у інтерв'ю "Радіо Свобода".

Зокрема, журналісти нагадали Кравчуку, що перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін, який також погодився увійти в ТКГ, заявив, що не проти поїхати на окуповану частину Донбасу, та поцікавилися, як він особисто ставиться до такої ініціативи і чи готовий також їхати в ОРДЛО.

"Я підтримую його. Він знає ситуацію там найкраще з людей, яких я загалом знаю. І має рішучість, сміливість і готовий це зробити. А якщо там складуться відповідні умови, які потрібні мені, Кравчуку Леоніду Макаровичу, вивчити будь-які питання, які потрібні для вирішення, я також буду думати над тим, як це зробити, не виключаючи і безпосередніх контактів", - відповів політик.

Новини за темою: Кравчук і Фокін повертаються: Чим будуть займатися перший президент та перший прем'єр України в ТКГ

Нагадаємо, раніше очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що готовий сісти за стіл переговорів з представниками громадянського суспільства ОРДЛО.

До цього він говорив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси і поступки.

Loading...