Кравчук призначив нового радника з інформаційної політики України в ТКГ: Що про нього відомо

Олексій Арестович Фото з відкритих джерел

Арестович працював у Головному управлінні розвідки під керівництвом Ігоря Смешка

Радником з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу було призначено військового оглядача та блогера Олексія Арестовича. Відповідне рішення прийняв голова української делегації в Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук, повідомив Арестович у Facebook.

"Маю нагоду повідомити, що рішенням Глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Л.Кравчука (президента України у 1991-94 рр), мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями "єдиного голосу" щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народа України", - зазначив він.

Довідка:

Олексій Арестович народився 1975 року у Грузії. Навчався у київській школі № 178, на біологічному факультеті університету ім. Тараса Шевченка, згодом – в Одеському інституті сухопутних військ.

Також вивчав психологію у російській авторській школі "Человек среди людей", а також теологію в київському інституті святого Томи Аквінського.

У період з 1999 по 2005 роки працював у Головному управлінні розвідки під керівництвом Ігоря Смешка.

Пізніше був актором у Київському театрі-студії "Чорний квадрат". Знявся в епізодичних ролях у 13 фільмах (2005—2012).

З 2016 року співвласник компанії з виробництва фільмів "Аегіс Філмс".

Новини за темою: Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації в ТКГ

Нагадаємо, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що перед тим, як почати шукати кандидата на посаду першого заступника, необхідно чітко визначити його повноваження.

Loading...