Кравчук про діалог із мешканцями ОРДЛО: Потрібно, але лише після закінчення обстрілів

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

За словами Кравчука, мають бути сформовані економічні, соціальні та гуманітарні зони

Представники України повинні їхати на територію ОРДЛО і вести діалог з місцевими жителями, але лише після закінчення обстрілів. Про це в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна" заявив глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук.

"Їхати повинні, і це потрібно. Тільки я знову-таки хочу попросити мене зрозуміти. Їхати тоді, коли припиниться стрілянина, коли припиниться війна. Але їхати в період, коли снайпери сидять і вичікують, коли хтось з'явиться... Не можна дізнатися їхніх намірів", - сказав Кравчук.

За словами глави ТКГ, першим кроком має бути припинення обстрілів, після чого мають бути сформовані економічні, соціальні та гуманітарні зони й прямий діалог з жителями окупованих територій.

"Треба шукати спільні точки дотику. А їхати всім сьогодні - ну, просто взяти і поїхати заради геройства якогось - я думаю, це не буде найефективнішою поїздкою, а можуть бути навіть важкі наслідки", - додав Кравчук.

Новини за темою: Кравчук назвав перші кроки на переговорах щодо Донбасу

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук запропонував надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон. Кравчук також запропонував більш активно інформувати громадськість про переговорний процес у Мінській контактній групі. Він переконаний, що українське суспільство повинне "більше знати і розуміти, що відбувається на Мінських переговорах".

Loading...