Кравчук погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі

Леонід Кравчук. Фото: УНІАН

Його запрошували до Офісу президента для обговорення призначення

Перший президент України Леонід Кравчук погодився замість Леоніда Кучми очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі. Про це він повідомив у відеозверненні.

Кравчук заявив, що його запросили до Офісу президента обговорити можливе призначення в ТКГ замість Кучми з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

"Я вже у своєму житті щось бачив і пройшов. Але час для відпочинку не настав. Я прийняв рішення: якщо я зможу - а я хочу цього - щось зробити, щоб пришвидшити мир на Донбасі, я буду це робити до останнього подиху. Тому я і погодився", - сказав Кравчук.

"Нам треба згуртуватись всім – Україна, ті країни Європи, які дійсно сповідують принцип міжнародного права, принцип суверенітету, незалежності і які бачать, як Україна б'ється, страждає за те, щоб відстояти свою землю", – сказав перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Кравчук вважає, що президент Володимир Зеленський "реанімував "нормандську четвірку" та не боїться ухвалювати непопулярні рішення".

Новини за темою: Стало відомо, хто керуватиме українською делегацією в ТКГ замість Кучми

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що одним з претендентів на посаду голови ТКГ у Мінську є перший президент України Леонід Кравчук.

У свою чергу перший президент України Леонід Кравчук зазначав, що готовий увійти в Тристоронню контактну групу (ТКГ) з врегулювання конфлікту на Донбасі, проте офіційної пропозиції від чинного глави держави ще немає.

Loading...