Кравчук назвав чотири варіанти припинення вогню на Донбасі

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Відеоконференція щодо цього питання за участю всіх сторін запланована на середину серпня

Очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Про це він сказав в ефірі "ОбозревательTV".

Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси і поступки. 

"Ми бачимо, що це треба зробити шляхом переговорів - раз, шляхом дискусій - два, шляхом компромісів - три. І шляхом відповідних поступок", - зазначив він.

Однак, щодо поступок, Кравчук наголосив, що Україна готова йти на цей крок, якщо такі ж дії будуть виконані "і з того боку". Попри це, додав політик, жодна сторона не може ставити вимоги до іншої і пред'являти ультиматуми.

За словами глави делегації, в середині серпня повинна відбутися відеоконференція щодо питання всеосяжного і повного припинення вогню на Донбасі за участю всіх сторін.

Новини за темою: Кравчук назвав перші кроки на переговорах щодо Донбасу

"Українська сторона готова запропонувати і вимагати, щоб підписи, які були поставлені, поважалися - і нами, і тими людьми, які підпорядковані в тих регіонах певним структурам. Щоб ми справді не на словах, а на ділі почали перемир'я всерйоз і надовго ", – наголосив він. 

Нагадаємо, нещодавно Леонід Кравчук заявляв, що не виключає можливості імплементації Україною "формули Штайнмаєра". Яким саме чином це можна зробити, політик не повідомив. Однак, він наголосив, що саму формулу треба приймати, тому що вона схвалена і при всьому тому підписана в Тристоронній контактній групі. 

Loading...