Кравчук – про переговори з РФ щодо Донбасу: Будемо йти на компроміси

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Однак, компроміс не стосується суверенітету, територіальної цілісності та незалежності країни

Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що готовий йти на компроміси на переговорах з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв'ю "РБК-Україна"

Так, новопризначений представник в ТКГ наголосив, що його місія полягає у тому, щоб закінчити конфлікт на Донбасі. У зв'язку з цим Кравчук готовий йти на компроміси, однак не на шкоду суверенітету України. 

"Така в мене місія залишається, щоб на Донбасі і в Україні був мир. Я буду робити для цього все, що зможу. Будемо йти на компроміси... Є речі, які компромісам не піддаються – це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів", – пояснив Леонід Кравчук. 

Новини за темою: "Ми зайняли більш жорстку позицію": Єрмак відреагував на відмову Козака від переговорів по Донбасу

Також глава делегації додав, що необхідно домовлятися про управління на Донбасі, яке принесе користь місцевим жителям.

"Є статус Донбасу, а є статус управління територією Донбасу, статус місцевого самоуправління, є політичний статус Донбасу. Я буду виступати за те, щоб від загальних слів переходити до конкретних дій. Щоб це було управління, яке принесе користь людям, які там живуть, і люди відчують, що вони є господарями своєї землі", – запевнив Кравчук. 

Нагадаємо, 30 липня Володимир Зеленський призначив першого президента України Леоніда Кравчука главою української делегації в Тристоронній контактній групі.

Раніше цю посаду обіймав Леонід Кучма, однак декілька днів тому він повідомив про свій вихід з ТКГ. 

Loading...