live

Краще б людина без диплома лікувала, ніж з дипломом вбивала, – Рабінович про позов Супрун

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

Нардеп вважає, що пані Супрун має відповісти за фальшиві ліки, закупівлі медпрепаратів та багато іншого

Кожен, хто звертався до медичних закладів в Україні, знає "ціну" медичної реформи, – це просто знущання над українським народом.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Спілкуючись із представниками ЗМІ у приміщенні Печерського районного суду Києва, Вадим Рабінович зазначив, що зараз у всіх на очах відбудеться спроба повернути Супрун у владу. Він запевнив, що такі спроби отримають належну відсіч. Вадим Рабінович також наголосив, що колишня виконувачка обов’язків  міністерки охорони здоров’я має відповісти за фальшиві ліки, незаконні випробування на українцях, закупівлю медпрепаратів тощо. Парламентар повідомив про те, що сьогодні ж звернеться до Державного бюро розслідувань, до поліції, чому пані Супрун досі не вручили підозру.

Новини за темою: Вже у квітні на українців чекає медичний колапс: Качний про другий етап медреформи

"Ми її почекаємо тут, нехай розповість, що вона не санітарка, що диплом у неї якийсь є. Мене це, до речі, не цікавить. Краще б людина без диплома лікувала, ніж з дипломом вбивала", – заявив Вадим Рабінович.

Нардеп додав, що пані Супрун позивається проти того, що її назвали "санітаркою із Вірджинії", а також те, що її не дуже позитивно оцінювали.

Як повідомляли, під Печерським районним судом Києва розпочалася акція протесту – люди виступають проти медичної реформи, запровадженої Уляною Супрун, а також вимагають від колишньої в. о. міністерки не тиснути на свободу слова.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський хоче створити колегію за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня 2020 року повинні проаналізувати перебіг медичної реформи.

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Сергій Льовочкін заявляв, що президент України Володимир Зеленський має проаналізувати і зупинити медичну реформу, оскільки, крім зменшення можливості людей отримувати допомогу, ця реформа нічого не надала.

Loading...