Корупційний скандал у монобільшості: У "Слузі народу" розповіли, як нардеп Юрченко фракцію покидав

Олена Мошенець Скріншот відео

Олександр Юрченко після виходу з фракції буде позафракційним народним депутатом, зазначила Олена Мошенець

Нардеп Олександр Юрченко виявив бажання вийти зі складу фракції "Слуга народу" самостійно. З цього приводу у монобільшості не було жодного сигнального голосування та заперечень.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України ("Слуга народу") Олена Мошенець.

Гостя студії прокоментувала корупційний скандал, у причетності до якого підозрюють одного із народних депутатів від монобільшості.

"Учора було засідання фракції, на якому було повідомлено про те, що пан Юрченко для того, щоб, так би мовити, не кидати тінь на фракцію, виявив таке бажання вийти зі складу фракції самостійно. Не було жодного сигнального голосування, оскільки всі розуміють, яка складна ситуація навколо пана Юрченка і навколо фракції "Слуга народу", тому тут не мало бути жодних заперечень. Він мажоритарник, тобто він має на це повне право. Якщо він вийде, коли це вже станеться, то він стане позафракційним. А самого пана Юрченка я не бачила особисто ні вчора, ні сьогодні", – зазначила Олена Мошенець.

Новини за темою: Зеленський відбув до Австрії, у “Слузі народу” корупційний скандал, а синоптики прогнозують заморозки: Головне за 15 вересня

Гостя студії зауважила, що Олександр Юрченко після виходу з фракції залишиться позафракційним парламентарем, проте назвала його бажання вийти самостійно "благородним і правильним".

Олена Мошенець додала, що те, що сталося насправді, і чи був пан Юрченко причетний до того, що трапилося, – це питання до правоохоронних органів.

Нагадаємо, народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Юрченко виходить із монобільшості через повідомлення про його причетність до корупційних правопорушень.

Згодом стало відомо, що суд взяв під арешт з можливістю внесення застави 1 млн 552 грн Івана Фіщенка, якого підозрюють в хабарництві у змові з нардепом "Слуги народу" Олександром Юрченком.

Loading...