Корупційні схеми й відсутність державної підтримки не дають розвиватися вітчизняному виробництву

Зустріч керівників броварських підприємств з лідером політичної партії "За майбутнє" Ігорем Палицею Фото з відкритих джерел

Високі податки та відсутність доступного кредитування, а ще корупційні схеми – головні перешкоди для розвитку вітчизняного виробництва. Про це керівники броварських підприємств наголошували під час зустрічі з лідером політичної партії "За майбутнє" Ігорем Палицею, передають "Факти".

Голова правління ТОВ "Броварський алюмінієвий завод" Сергій Шапран звернув увагу й на нерівні умови для експорту продукції.

"Більше 40% нашої продукції іде на експорт, і для нас дуже важливо мати рівні умови з виробниками з країн Євросоюзу", − зазначив він.

Очільник Київської обласної організації політичної партії "За майбутнє" Ярослав Москаленко зазначив: на Київщині є ще й проблема з отриманням земельних ділянок.

"Коли інвестор − іноземний або український − хоче вкластися в підприємство, він мусить оформити земельну ділянку, підвести комунікації. Це мільйони доларів тільки на корупційні схеми. Наше сьогоднішнє завдання, коли ми прийдемо до влади, − дати можливість таким інвесторам отримати земельну ділянку від держави з комунікаціями, підведеними за рахунок обласного чи державного бюджету", − зауважив він.

Голова політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця наголосив, що держава повинна підтримувати вітчизняного виробника, а не перешкоджати йому. Натомість в Україні політика спрямована на сприятливі умови для іноземців, а не для своїх.

"Люди хочуть працювати, вкладати гроші тут, в Україні, а їм це все заборонено – де корупційними схемами, де законними схемами. Приклад хлібокомбінату в Броварах: підприємство хотіло розвивати виробництво, але не може, бо мер продав землю, і прямо за парканом комбінату виросла багатоповерхівка. Наша позиція – економічний прагматизм. Ми захищаємо економіку України, а не економіку тих, хто хоче нам продавати іспанські овочі і фрукти, китайський алюміній чи джавеліни, замість того, щоб ми виробляли їх в "Укроборонпромі". Тому ми не пішли в політику. Ми пішли, щоб змінити принципи. Щоб у нас працювали заводи, щоб українці могли розвивати виробництво, вкладати інвестиції, щоб люди мали роботу", − заявив лідер політсили.

Loading...