live

Корнієнко про дострокові вибори: Ніяких передумов поки що немає

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко УНІАН

Парламентар зазначив, що ситуативний союз з фракціями "Голос" та "Європейська солідарність" стосувався лише окремих питань

Ніяких передумов для дострокових парламентських виборів немає. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Відповідаючи на питання журналіста, чи бачить він якісь передумови до дострокових виборів у найближчій перспективі, Корнієнко відповів: "Ні, ніяких передумов поки що немає".

Разом с тим парламентар зазначив, що ситуативний союз з фракціями "Голос" та "Європейська солідарність" стосувався лише окремих питань та не призведе до чогось більш масштабного, на кшталт коаліції.

"Не думаю, тому що все ж у нас з ними різні позиції. У нашого виборця інші вимоги, якщо говорити про "ЄС". Якщо говорити про "Голос", то вони і самі не сильно цього хочуть", - додав Корнієнко.

Новини за темою: Корнієнко анонсував можливе засідання Ради щодо ухвалення змін до держбюджету наступного тижня

Нагадаємо, раніше перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що наступного тижня Верховна Рада може провести позачергове засідання 8 або 9 квітня.

Loading...