live

Контактна група узгодила одну з ділянок розведення

Фото з відкритих джерел

Засідання ТКГ в Мінську відбулося в 5 річницю підписання Комплексу заходів з виконання Мінських угод

На сьогоднішньому засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську практично погоджено одну з ділянок розведення в районі н.п. Гнутове, яку раніше було запропоновано українською стороною. Про це повідомила речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що наразі триває робота над погодженням інших. 

"Акцентовано увагу на необхідності забезпечення повного та всеосяжного режиму припинення вогню, який зараз порушується з боку НЗФ ОРДЛО", - написала Оліфер.

Вона також повідомила, що сьогоднішнє засідання ТКГ в Мінську відбулося в 5 річницю підписання Комплексу заходів з виконання Мінських угод. Ця домовленість України, Франції, Німеччини та РФ зупинила крупномасштабні бойові дії, кровопролиття, щоденну загибель десятків українських громадян і дала можливість повернення миру до України.

"Мінські угоди отримали новий імпульс під час зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" в Парижі і саме на виконанні домовленостей учасників саміту зосереджено роботу української делегації в Тристоронній контактній групі", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський уповноважив Кузнєцова представляти Україну в ТКГ у Мінську.Loading...
Loading...
Loading...